Zasady współpracy

Jesteśmy krajowym producentem galanterii skórzanej z wieloletnią praktyką. Swoja ofertę kierujemy do agencji reklamowych, firm i instytucji.

Nasze produkty wspierają działania marketingowe, ułatwiają nawiązywanie kontaktów biznesowych i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Surowiec/Materiały

Produkujemy wyłącznie ze skór naturalnych, wysokiej jakości, głównie roślinnie garbowanych. W ofercie mamy skóry licowe, lakierowane, z fakturą/tłoczone. Na specjalne zamówienia także skóry cielęce, jucht.

Wykorzystujemy dodatki kaletnicze renomowanych firm.

Kolory i rodzaje skór na zdjęciach na stronie są tylko przykładowe – produkujemy z aktualnie dostępnych skór w kolorze i rodzaju wybranym przez klienta.

Zamówienia

Produkujemy na zamówienie klienta. Mamy ograniczone stany magazynowe.

Zamówienie można składać przez e-mail biuro@salvepolska.com.pl

Minimalna ilość to 20 szt. z jednego modelu, w jednym kolorze. Przy zamówieniach poniżej ilości minimalnej do ceny doliczana jest dodatkowa marża.

Termin realizacji

Ustalany jest dla każdego zamówienia indywidualnie.

Czas produkcji liczony jest od dnia wpłaty zaliczki/akceptacji wzoru. Klient informowany jest o terminie dostawy.

Znakowanie

Na produktach nie ma naszego logo.

Tłoczenie na skórze. Matryca mosiężna 100 zł netto. Przy dużych matrycach lub kilku matrycach do jednego zamówienia – wycena indywidualna. Tłoczenie gratis.

Grawer laserowy na skórze, ozdobna blaszka z logo klienta, grawer na uchwytach breloków – podlegają indywidualnej wycenie.

Opakowania

Portfele – koszt opakowania w cenie – pudełka kartonowe dwuczęściowe.

Pozostałe artykuły – płatne dodatkowo – woreczki fizelinowe, pudełka kartonowe dwuczęściowe.

Transport

Transport towaru i zamówionych wzorów na koszt klienta.

Sposób zapłaty

Dla stałych klientów płatność przelewem.

Dla nowych klientów i przy artykułach z logo klienta obowiązuje zaliczka oraz przed wysyłką towaru przedpłata lub przesyłka pobraniowa.

Nietypowe zamówienia

Jeśli nie znalazłeś na stronie artykułu jaki Cię interesuje skontaktuj się z nami – jako producent realizujemy także nietypowe zamówienia, wzory wg indywidualnego pomysłu.

Wzory – pojedyncze sztuki – płatne są dodatkowo.

Podane powyżej zasady zamówień i produkcji określają ogólnie przyjęty porządek – jednakże każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i zawsze na korzyść klienta.

Dla agencji reklamowych przygotowaliśmy stronę „no name„, gdzie znajduje się nasza oferta , bez danych teleadresowych firmy.